СРОЧНО!!! Обчисліть значення сили, під дією якої вантажівка змінила свій імпульс на 200000 кг*м/с

за 10с.

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновцева Вероника.

Ответ:

20000 Н

Объяснение:

Δp=200000 кг*м/с    t=10 c    F=?

===

Δp=F*t

F=Δp/t=200000/10=20000 Н

===========================