визнач напругу на кінцях ніхромового провідника довжиною 70 м та площею поперечного перерізу 1 мм²,

якщо через поперечний переріз провідника за 4 с проходит 5•10¹⁹ електронів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфентьев Антон.

Ответ:

q=−1,6021766208(98)⋅10−19 Кл

I=nq/t

I=5*1,60217/4=2.002720776 приблизно 2 А

R=pl/S

R=10^-8 * 70/10^-6=0.7 Ом

U=RI

U=0.7*2=1.4 B