Два однакові провідники з'єднані послідовно. Який опір має кожний з цих провідників, якщо через

них протікає струм 5А приприкладеній загальній напрузі 30 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Барок Божена.

Ответ:

R(загальний опір)=U/I=30B/5A=6 Oм

R=R1+R2

R1=6/2=3 Oм

R2=R1=3 Ом

(наверное так)