Знайдіть кінетичну енергію тіла масою 96 кг,якщо воно рухається зі швидкістю 50м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Мухина Лиза.

Ответ:

Кінетичну енергія цього тіла становить 120 кДж

Пошаговое объяснение:

m = 96 кг;

v = 50 м/с;

Eк — ?

Eк = mv²/2 = 96*50²/2 = 96*2500/2 =  240000/2 = 120000 Дж = 120 кДж.