Чому дорівнює парціальний тиск водяної пари при відносній вологості повітря 60%,якщо його

температура становить 30°С?​ НУЖНО УСЛОВИЕ И РЕШЕНИЕ , пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кот-Кусь Артём.

Ответ:

Відповідь: 2,25 кПа, або 2250 Па

Объяснение:

Дано:

¶( відносна вологість повітря)= 60%

t(повітря)=30

p(повітря)=?

Розв'язання:

За таблицею визначимо, що тиск пари при температурі 30°=4,25кПа , або 4250Па

¶(відносна вологість) = (4250×60%) / 100%

Нехай: 60%=0,6

            100%=1

p(повітря)= (4250×0,6) / 1 = 2250 Па, або 2,25 кПа