Брусок масою 20000 г під дією сили 0,05 кН рухається по горизонтальні й поверхні з прискоренням 2

м/с2 Визначити силу тертя між бруском і поверхнеюЯ УМАЛЯЮ СРОЧНОО КР!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кунгурцева Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

F1=m*a

F1=20*2=40H

F1=F-F(тяг)

F(тяг)= F-F1=50-40=10H