Скільки часу падав би вантаж з висоти 500м? Якою була б швидкість у момент падіння на землю

(опором повітря при падінні знехтувати).

Ответы на вопрос

Отвечает Арифов Семён.

Для равноускоренного движения H=gt²/2, t=√(2H/g)= √(2*500/10)= 10.c,

v=gt=10.*10=100 м/с