При рівноприскореному прямолінійному русі швидкість катера збільшилася на 5с з від 10м/с до 16м/с.

Який шлях пройдено катером за весь час?

Ответы на вопрос

Отвечает Коломойская Даша.

Ответ:

S=65m

Объяснение:

Дано:

Vo=10м/с,V=16м/с, t=10с

Определим ускорение:

а=(∨-∨₀)/t

a=(16-10)/5=1.2m/c²

Расстояние:

S=∨₀·t+a·t²/2

S=10·5+1.2·5²/2=65m