Визначте силу тяги двигуна іграшкового автомобіля, що рухається зі швидкістю 2 м/с , якщо його

потужність 18 Вт. (Відповідь запишіть в ньютонах, вказавши тільки число) ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Александр.

Ответ:

9

Объяснение:

N=F*V

F=N/V=18/2=9 Н