Два резистори, які з'єднані між собою паралельно, підключили до джерела струму з напругою 44 В.

Сила струму через перший резистор200 мА, через другий 1.8 A. Чому дорівнює загальний опір ділянки кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

L1+L2=L     200мА переводим просто в амперы =0.2а L=0.2+1.8=2А

через теорему ома :R=U/L

R=44/2=22Ом