СРОЧНО ПОТРІБНО на уже резистор опором 2і4 ом зєднані послідовно якою є напруга на ділянка кола з

двох резисторів якщо напруга на першому резисторі дорівнює 1.6 вольт​

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ: 4,8В

Объяснение:

Дано:

R1=2 Ом

R2=4 Ом

U1=1,6В

-------------

U-?

R=R1+R2=2+4=6 Ом

I=U1/R1=1,6/2=0,8А

U=IR=0,8*6=4,8В