Знайдіть імпульс вантажного автомобіля масою 15т т, що рухається зі швидкістю 36 км/годСРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Евгения.

Дано:

m = 15 т

v = 36 км/ч

р - ?

Решение:

m = 15 т = 15*10³ кг

v = 36 км/ч = 36:3,6 = 10 м/с

р = mv = 15*10³*10 = 15*10⁴ = 1,5*10⁵ кг*м/с

Ответ: 1,5*10⁵ кг*м/с.