Камінь масою 1 кг падає з висоти 20 м на якій висоті кінетична енергія каменя дорівнюватиме 100Дж

ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!???

Ответы на вопрос

Отвечает Ененко Максим.

Ответ:

по закону сохранения энергии

mg*h1=Ek+mg*h2, h2=(1*10*20-100)/1*10= 10м