Ліфт масою 2 т підіймають тросом, кожен метр якого має масу 2 кг, з шахти завглибшки 100 м. Яка

потенціальна енергія ліфта?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Коля.

Дано:                           CI

m 2т                             2т = 2000кг

m 2кг/м                        m = (2 * 100) + 2000 = 2200кг

h 100м                          E = mgh = 2200 * 10 * 100 = 2200000Дж  

-----------------------

E - ?

Відповідь: E = 2200000Дж