Опори резисторів, що з'єднані паралельно, дорівнюють 4 Ом і 8 Ом. Знайдіть загальний опір ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Александра.

Ответ:

R=R1*R2/R1+R2

R=4*8/4+8=32/12=2,7Oм