Який імпульс має тіло масою 350 г якщо його швидкість 2м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжков Андрей.

Ответ:

Імпульс шукається за формулою: p=m*V

p=0.35*2=0.7 кг*м/с