5. Сформулюйте умову задачі для кожного випадку та розв'яжіть її. В усіх випадках рух вважати

рівноприскореним, а початкову швидкість рівною 0. 1. Час розгону, с 2. Швидкість після розгону, км/год 3. Прискорення м/с 4. Пройдений шлях Гоночний автомобіль 1. 3,4 2. 100 3. ? 4. ? Легковий автомобіль 1. 18 2. 80 3. ? 4. ? Гепард 1. 2 2. 72 3 ? 4. ? Ковзаняр-спринтер 1. 8,5 2. ? 3. ? 4. 50 Легкоатлет -спринтер 1. ? 2. 39,6 3 ? 4. 40 Велосипедист 1. 15 2. ? 3. ? 4. 200

Ответы на вопрос

Отвечает Тигринский Дмитрий.

Ответ:

1. а=8,18м/с²; l=47,26м

2. а=1,23м/с²; l=199,5м

3. а=1м/с²; l=20м

4. а=1,38м/с²; V=11,76м/с

5. а=1,51м/с²; t=7,28с

6. а=1,78м/с²; V=26,7м/с