Візок масою 80 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с. Через який час візок зупиниться, якщо коефіцієнт

тертя дорівнює 0,05

Ответы на вопрос

Отвечает Ерохин Стас.

Ответ:

m1=60кг

v1=5м/с

m2=80 кг

v2=1,5

U-?

Объяснение:

m1*v1-m2*v2=(m1+m2) *U

U=(m1*v1-m2*v2)/(m1+m2)

U=(60*5-80*1,5)/(60+80)=180/140=1,28 м/с