Тіло рухається за швидкістю 50 км/год. Його кінетична енергія 5 кДж. Знайти масу тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Abramova Evgeniya.

Дано:

V=50 км/год=50*5/18 м/с

E=5 кДж=5000 Дж

Знайти:

m - ?

Розв'язок:

E=mV²/2

m=2E/V²

m=2*5*10³/(50*5/18)²=51.84 кг

Відповідь: 51.84 кг.