Срочно! Тіло масою 3 кг перебуває на висоті 2 м відносно поверхні Землі. на якій висоті треба

розташувати друге тіло масою 6 кг, щоб їхні потенціальні енергії відносно Землі були однаковими? 1 м2 м3 м4 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенищева Анастасия.

Ответ:

h2 = 1 метр

Объяснение:

Формула потенціальної енергії

E = mgh

Обчислюємо потенціальну енергію першого тіла

E1 = 3кг*2м*10м/с^2 = 60Дж

За умовою E1 = E2, тому Е2 = 60Дж

Шукаємо висоту, на якій підняие друге тіло

h2 = E2 / m2 * g

h2 = 60Дж / 6кг * 10м/с^2 = 1м