Швидкість легковика в 4 рази більша за швидкість вантажівки, а маса вантажівки вдвічі більша за

масу легковика. Порівняйте значення імпульсів легковика р1 та вантажівки р2

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

p1=4V*m

p2=V*2m

p1/p2=2

Імпульс легковика у 2 рази більший за імпульс вантажівки

Отвечает Федина Арина.

Ответ: імпульс легкового автомобіля в 2 рази більше імпульсу вантажного.

Объяснение:

Дано:          Рішення:

Мг=2Мл       рл=Мл*Vл  

vг=Vл/4       рг=Мг*Vг  

рл/рг-?        рл/рг=(Мл*Vл)/(Мг*Vг)=(Мл*Vл)/(2Мл*Vл/4)=1/(2/4)=4/2=2.