Тіло масою 500 г кинули вертикально вгору з даху дому висотою 5 м з деякою швидкістю. Визначити

потенціальну та кінетичну енергії тіла в початковому положенні, якщо на висоті 20 м тіло мало швидкість 10 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

Епот=25Дж

Екин=100 Дж

Объяснение:

Тіло на висоті 20 м

Його повна енергія

Е=Екин+Епот=0,5mV^2+mgh1=

m(0,5V^2+gh1) =0,5(0,5*100+10*20)=

125 Дж

Тіло на початку

Епот=mgh=0,5*10*5=25Дж

Екин=125-25=100 Дж