ОЧЕЕЕЕНЬ СРОЧНО !!!! ДАЮ 60 БАЛОВ !!!! З якою результуючою силою виштовхується з гасу занурений

корковий брусок розмірами 4см × 5см ×10см. Густина гасу 0.8 г/см³, корка 0.24г/см³​

Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Erik.

Дано:

a=4 см

b=5см

c=10см

p₁=0.8 г/см³

p₂=0.24 г/см³

Знайти:

F - ?

Розв'язок:

F=mg-Fa

Fa=p₁*g*a*b*c

mg=p₂*g*a*b*c

F=g*a*b*c(p₁-p₂)

F=10*10⁻³*4*5*10*(0.8-0.24)=1.12 Н

Ответ: ця сила рівна 1.12 Н.