24 бала!!? Хлопчик кидає м’яч вертикально вгору. Визначити швидкість м’яча на момент кидання, якщо

на висоті 5 м його кінетична і потенціальна енергії були рівні. (дано та розв'язок)​

Ответы на вопрос

Отвечает Анцыферов Владимир.
Ek=Ep. mv²/2=mgh, m сокращаем, v²=2gh, v=√2*5*10=√100=10