Фiзика 7 клас "літак масою 30 тонн летить зі швидкістю 100 м/с на висотi 4 км. визначте повну

енергiю лiтака"​

Ответы на вопрос

Отвечает Мошковцева Катерина.

Дано

m=3*10^{4} kg\\v=10^{2} m/s\\h=4*10^{3} m

Е(повна) =  Е(кінетична) + Е(потенціальна)

Е(кінетична)=\frac{mv^{2} }{2}

Е(потенціальна)=mgh

Е(повна)=\frac{mv^{2} }{2}+mgh

Е(повна)=\frac{3*10^{4} *(10^{2} )^{2} }{2}+3*10^{4}*10*4*10^{3}

Е(повна)=1,35 МДж