4. Імпульс тіла дорівнює 8 кг-м/с, а кінетична енергія 16 Дж. Знайдіть масу і швидкість тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Альбина.

Дано: р=8 кг*м/с; Ек=16 Дж; m - ? V - ?

------------------------------------

p=mV

Ek=mV²/2

Ek=mV * (V/2)=p*V/2

2Ek=p*V

V=2Ek/p

---------

V=2*16/8=2*2=4 м/с

m=p/V=8/4=2 кг

Ответ: 2 кг; 4 м/с.

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

p = 8 кг*м/с

K = 16Дж

p=m*v

K = mv^2/2

mv=8

mv^2/2 = 16

m=8/v

(8/v*v^2)/2 = 16

v = 13/4 м/с

m = p/v

m = 8/(13/4) = 32/13 кг