На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Harutyunyan Saribek.

Ответ:

V=0,1 м3

Объяснение:

FA=pVg

V=FA/(pg)=1030/(1030*10)=0,1 м3