Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. На якій висоті потенціальна енергія тіла

дорівнюватиме його кінетичній енергії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрышева Полина.

Ответ:

h=20 м

Объяснение:

mgh=0,5m*V^2

h=0,5*V^2/g=0,5*400/10=20 м