Чотири лампочки розраховані на 230 В і мають потужність 25 Вт, 40 Вт, 60 Вт, 100 Вт. А) Який струм

протікає через кожну з чотирьох лампочок при підключенні до 230 В? б) Який опір окремих лампочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнёва Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Cила струма

I1=25/230=0,11 A

I2=40/230=0,17 A

I3=60/230=0,26 A

I4=100/230=0,43 A

Спротив

R1=230/0,11=2090 Ом

R2=230/0,17=1350 Ом

R3=230/0,26=884 Ом

R4=230/0,43=535 Ом