1. Яка потужність крана, якщо вантаж масою 20 тон піднімає на висоту 30 м за 5 хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Адрияна.

Ответ:

20 кВт

Объяснение:

m=20т=20000 кг

h=30м

t=5хв=300с

N-?

N = A/t = mgh/t = 20000 кг * 10 Н/кг *30 м / 300с = 20000 Вт = 20 кВт

Відповідь: потужність крана дорівнює 20 кВт