Яку силу потрібно прикласти до головки цвяха, площа вістря якого 0,1 мм, щоб створити тиск 100

МПа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Ксения.

Ответ:

10кН

Объяснение:

p=f/s

f = p*s = 100000000*0.0001 = 10000H = 10кН