421. Яку роботу слід виконати для переміщення санок з вантажем горизонтальною ділянкою снігу

наснігу на відстанькоефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,05? Маса санок з вантажем100 кг, сила тяги спрямована горизонтально.​

Ответы на вопрос

Отвечает Акула Вася.

Ответ:

По горизонту на санки действует сила и сила трения в противоположные стороны Т. К движение равномерия, значит их сума=0

Ftp=15H, Ftp=0,05*mg, m=ftp/0,05*g=15/0, 5=30кг-это ответ