Автомобіль рухається зі швидкістю 60 км/год. Визначте імпульс автомобіля, якщо його маса

2т.Відповідь записати цілим числом

Ответы на вопрос

Отвечает Савичева Мира.

Дано: V=60 км/ч=60*1000 м/3600 с=16,(6) м/с; m=2 000 кг; р - ?

-------------------------------------------------

p=m*V

------

р=16,6667*2 000=33333,(3)≈33 333 кг*м/с   -   это ответ.