Двигун автомобіля, розвиваючи потужність 10 кВт, виконав роботу 1,2 МДж. За який час була

виконана ця робота?

Ответы на вопрос

Отвечает Лексикова Ксения.

Ответ:

t=2хв

Объяснение:

ДАНО:

Р=10КВт --- 10 000Вт

А=1,2МДж --- 1 200 000Дж

-------------------------------------------

t-?

РОЗВ'ЯЗОК:

Р=А/t ----- t=A/P ----- t=1 200 000/10 000=120(c)

120c --- 2хв