На якій висоті знаходиться тіло масою 20 кг якщо його потенціальна енергія дорівнює 500Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ:

Епот=mgh

h=Епот/mg=500/20/10=2,5 м

Объяснение: