Визначте потужність машини, якщо за 0,5 хв. вантаж перемістили на відстань 20м. прикладаючи при

цьому силу 3000Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Анастасия.

Дано:

t=0,5 хв=30 c

h=20 м

F=3 000 Н

P-?

P=A/t=F*h/t

P=3 000*20/30=2 000 (Вт)