Чому рівний опір мідного провідника довжиною 100 метрів з площею перерізу 0,5мм²


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Евгений.

Ответ:

R=3,44 Ом

Объяснение:

R=ρʟ/S=(1,72*10⁻⁸ Ом*м*100 м)/0,5*10⁻⁶ м²=3,44 Ом