у провіднику протягом 15с протікав електричний струм силою 0.2А яку роботу виконав струм,якщо

напруга на кінцях провідника була 12В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

A=36 Дж.

Объяснение:

A=U*I*t=12*0,2*15=36 Дж.