Допишіть рівняння реакцій та доберіть коефіцієнти: а) ... Li2O + ... H20 =г) ... SO2 + ... H2O

=6) ... BaO +... Н20 =д) .... NO5 + ... H20 =В) ... MgO + ... H20 =е) ... P2O5 + ... H20 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Алина.

Ответ:

Объяснение:

Li2O + H2O = 2LiOH

SO2 + H2O = H2SO3

BaO + H2O = Ba(OH)2

N2O5 + H2O = 2HNO3

MgO + H2O = Mg(OH)2

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4