Якою є кінетична енергія автомобіля масою 3,2 т. який рухається зі швидкістю 36 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Стас.

Ответ:

Екин=0,5mV^2=0,5*3200*10^2=160 кДж

Объяснение:

V=36/3600*1000=10 м/c