3 яблуні, висотою 2 м, падає яблуко масою 150 г. Яку роботу виконує при цьому сила тяжіння?


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Даниил.

Ответ:

Виконується робота у 2,94 Джоулів.

Объяснение:

Дано:

h = 2 м

m = 150 г = 0,15 кг

g = 9,8 Н/м

Знайти: А.

Розв’язок:

A = m*g*h

A = 2 м * 0,15 кг * 9,8 Н/м = 2,94 Дж.

Відповідь: А = 2,94 Дж.

Отвечает Джамалова Аделя.

m = 150 г = 0,15 кг

h = 2 м

———————

A – ?

———————

A = F * s

F = m * g

s = h

A = m * g * h = 0,15 кг * 10 Н/кг * 2 м = 3 Дж

Ответ: 3 Дж