СРОЧНО! ДОПОМОЖІТЬ НАРОД!яка сила струму в провіднику завдовжки 20 см, розташованому в

однорідному полі з індукцією 0.2 Тл., коли сила яка діє на провідник дорівнює 0,4 Н, а кут між напрямом лінії магнітної індукції із струмом становить 30°

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Настя.

За формулою

Fa=B*I*L*sinα

I=Fa/B*L*sinα

I=0.4/0.2*0.2*0.5=20 А