Знайдіть кількість теплоти яку отримав холодильник ідеальної теплової машини ККД якої становить

30%, якщо нагрівник віддав 210 кДж теплоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q₁ = 210 кДж

КПД = 30%  или  η = 0,30

___________

Q₂ - ?

КПД = (Q₁ - Q₂)·100% / Q₁    или

η  = 1 - Q₂ / Q₁

0,30 = 1 - Q₂ / 210

Q₂ / 210 = 0,70

Q₂ = 210·0,70 = 147 кДж      или  Q₂ ≈ 150 кДж