За напруги 220B у лампочці проходить струм 0,25А протягом 30хв Яку роботу виконує електричний струм​


Ответы на вопрос

Отвечает Сыздыков Диас.

Ответ:

A=U*I*t=220*0,25*30*60=99000 Дж=99 кДж.