Обчисліть потенціальну енергію тіла масою 50 кг, піднятого над землею на висоті 2 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Боровой Александр.

E=mgh

g=9,8 м/с^2

E= 9,8×2×50=980(Дж)

Ответ: E=980 Дж