Срочно! Коник-стрибунець відштовхується від землі вертикально вгору зі швидкістю 3,20м/с.Якої

максимальної висоти досягне коник? (з поясненням, будтьласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Рома.

Ответ:

Объяснение:

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h

Кинетическая энергия:

Eк = m·V²/2

Приравняем:

m·g·h = m·V²/2

g·h = V²/2

h = V²/(2·g) =  3,20² / (2·10) ≈ 0,51 м      или    51 см