Визначити силу струму якщо при напрузі 20 вольт , потужність струму 1 киловат


Ответы на вопрос

Отвечает Ястремская Полина.

Відповідь:

50 A.

Пояснення:

Потужність розраховується множенням напруги на силу струму.

P = U × I

I = P / U = 1000 / 20 = 50 A.