10. З дна озера, глибина якого 7 м, рівномірно піднімають камінь об'ємом 2 дм. При цьому виконана

робота дорівнює 210 Дж. Визнач масу каменя. Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Юлия.

Відповідь:

дано:

d = 7 м

V = 2 дм³ = 2 * 10⁻³ м³

W = 210 Дж

g = 9,8м/с²

m - ?

Роз-ня:

F =m*g

W = F * d

F = m * g * d

g = 9,8 м/с²

210 Дж = m * 9,8 м/с² * 7 м

m = 210 Дж / (9,8 м/с² * 7 м) ≈ 3кг