В мережу з напругою 220 В вимушену електроплитка з потужності 200 Вт. скільки теплоти виділиться на

плитці за 1 хв ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенесбекова Айнара.

Ответ:

Q=U²*t/R=I²*R*t=U*I*t=P*t=200*1*60=12000 Дж=12 кДж.