Двигун катера розвиває потужність 80 кВт при швитксті руху 36 км/год . Яка сила тяги двигуна​


Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 80 кВт = 80 000 Вт

V = 36 км/ч = 10 м/с

_________________

F - ?

Из формулы:

N = F·V

сила тяги:

F = N / V = 80 000 / 10 = 8 000 Н   или   8 кН